Spoštovani starši.

V skladu z odlokom vlade, se bo pouk na daljavo izvajal od četrtka, 1. 4., do vključno petka, 9. 4. 2021. Pouk se bo izvajal preko spletnih učilnic kot jeseni.

Nujno varstvo

V skladu z okrožnico MIZŠ šole organizirajo nujno varstvo za učence od 1. do 3. razreda za otroke staršev, ki so zaposleni v kritični infrastrukturi.

Nujno varstvo bo organizirano na OŠ Otlica, če bo prijavljenih dovolj otrok, sicer pa na eni od ajdovskih osnovnih šol. Dopis bodo otroci prinesli domov. Prosim vas, da jih pravočasno prijavite, če se odločite za nujno varstvo.

Šola za učence od 1. do 3. razreda, ki so vključeni v nujno varstvo, zagotovi šolsko prehrano.

Prehrana

Kot v času pouka na daljavo, se bo učencem, ki imajo subvencionirano šolsko kosilo, tudi v tem obdobju ponudilo topel obrok. Na obrok se je potrebno predhodno prijaviti. Topel obrok se bo prevzelo na šoli.

Želim vam mirne prihajajoče praznike in vas lepo pozdravljam.

Danijela Likar, ravnateljica