Spoštovani starši!

V ponedeljek se pričenja pouk na šoli za učence 1., 2. in 3. razreda in vrtec. Šolski avtobus zjutraj vozi po ustaljenem urniku, za prevoz domov se še dogovarjamo z občino Ajdovščina, predvidoma pa bo tekel kot pred epidemijo.

Prevozi otrok domov s šolskim kombijem je za otroke vrtca in učence 1. razreda, za ostale je avtobus. Prevozi s kombijem pa bodo “dolgotrajni”, ker se v kombiju lahko peljete le dva otroka, kombi pa je potrebno po vsaki vožnji prezračiti in razkužiti, zato bi bilo morda bolje, kdor lahko, da pridete svoje otroke iskat sami. Prosim, da v ponedeljek sporočite, če je to možno, drugače pa bo trajalo res dlje. Ker morajo otroci v kombiju nositi zaščitno masko ali šal, da prekrijejo usta in nos, vas prosimo, da otroke podučite kako se pravilno natakne zaščitno masko.

Tisti, ki pridete iskat otoke sami prosim, da razredničarke obvestite kdaj boste prišli, da bomo lahko zagotovili čim bolj varen odhod iz šole.

Če imate kakšno vprašanje me lahko pokličete na že objavljeno telefonsko številko (kadarkoli).

Lep pozdrav, lepo bodite in s polno mero optimizma in razumevanja v naslednje dni.

Ravnatelj

Aleksander Popit