Drage učenke, učenci, spoštovani starši, cenjene sodelavke in sodelavci!

Upam, da ste vsi zdravi in je vse v redu. V tem času, ko smo vsi bolj ali manj izolirani in praktično ni nobenega druženja, je zelo pomembno, da kljub temu med nami teče komunikacija, se pogovarjamo preko različnih tehničnih pripomočkov in predvsem ohranimo mirnost. Tudi to bo slej ko prej minilo. Morda je to priložnost, da se znotraj družin več pogovarjamo, preberemo kakšno knjigo in se igramo družabne igre. Ob tem pa učenke in učenci nikar ne pozabite na šolsko delo. Z učiteljicami ste vzpostavili povezave preko e-pošte, pridno delajte naloge, učiteljicam odgovarjajte, jih sprašujte in se izobražujte. Na voljo je tudi nekaj vsebin na televiziji pa na različnih izobraževalnih spletnih straneh.

Ostanite zdravi.

Ravnatelj